best web site maker

PRANIE TAPICERKI
SAMOCHODOWEJ

Dokładne pranie tapicerki samochodowej Wrocław

Precyzyjne pranie tapicerki samochodowej Wrocław wcale nie jest zadaniem taki prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka, dlatego też warto skorzystać z naszych kompleksowych usług. Stosujemy wyłącznie sprawdzone środki piorące, dlatego też możemy pozbyć się wszystkich zabrudzeń i zacieków.

Dokładne odkurzanie auta

Przed praniem tapicerki samochodowej Wrocław dokładnie odkurzamy całe wnętrze pojazdu. Pamiętać należy o tym, że ponad 80% zabrudzeń znajdujących się w tapicerce są związkami, których nie można rozpuścić w wodzie, dlatego też szczególną uwagę zwracamy na precyzyjnie odkurzanie auta.

Gwarancja satysfakcji

Jako jedna z niewielu firm udzielamy pełnej gwarancji jakości na pranie tapicerki samochodowej Wrocław. Z praniem tapicerki nie można kombinować, dlatego też warto zaufać odpowiednim fachowcom.

Specjalizujemy się także w pozbywaniu nieprzyjemnego zapachu z auta. Kompleksowe ozonowanie to doskonała propozycja przede wszystkim dla osób, które często palą papierosy w aucie i mają bardzo duży problem z nieprzyjemnym zapachem.

Autokosmetyka od a d z

Czyste i wolne od wszelkich zabrudzeń obicie foteli są najlepszą wizytówką każdego kierowcy. Stosujemy bardzo skuteczne pranie gorącą parą wodną, dzięki czemu możemy przeniknąć do wewnętrznych warstw materiału i usunąć nawet trudno dostępne zabrudzenia. Gorąca para wodna to najlepszy sposób również na usunięcie nieprzyjemnych zapachów i wszelkich bakterii, które są dużym zagrożeniem dla naszego zdrowia.

Ekstrakcyjne pranie tapicerki samochodowej Wrocław

Ekstrakcyjne pranie tapicerki to w chwili obecnej najpopularniejszy i najskuteczniejszy sposób prania tapicerki samochodowej. Technologia ta, dzięki użyciu profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych jest w 100% bezpieczna dla naszego auta.

Na życzenie klienta możemy wyczyścić dowolny element tapicerki samochodowej, tj.: siedzenia, boczki, podsufitki czy przestrzeń bagażnika. Poza usunięciem plam z jedzenia, sosów i napojów oraz przywróceniem tapicerce dawnego wyglądu możemy również zneutralizować brzydkie zapachy.

Cenna uwaga: czyszczenie tapicerki samochodowej wymaga min. +15 C przy wykonywaniu zlecenia na zewnątrz, jak również dostępu do prądu oraz wody.
Nasze zaplecze techniczne, stosowane środki i doświadczenie pracowników to gwarantowana satysfakcja z szybko i profesjonalnie wykonanej usługi. Stosowana procedura czyszczenia nie niszczy i nie odkleja tapicerki, nie jest szkodliwa dla elementów plastikowych i dla lakieru samochodowego, a sam proces schnięcia ogranicza się do minimum.

Adres 

ul. Krucza 53/3,
53-410 Wrocław


Kontakt 

tel. +48 661 800 909