best website creator

PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ

pranie tapicerki wrocław

Oferujemy w pełni profesjonalne pranie mebli tapicerowanych, tj. m.in.: kanapy, fotele, narożniki, sofy czy krzesła.

Nasze usługi pozwolą na przywrócenie meblom dawnego koloru. Nie poprzestajemy jednak wyłącznie na uzyskaniu efektu wizualnego. Nasze zabiegi zapewniają także usunięcie roztoczy, nagromadzonego kurzu bądź też nierzadko kłopotliwych i trudnych plam. W ten sposób nawet wysłużony mebel nabierze przyjemnego wyglądu i nowego zapachu.

Proces czyszczenia dokonywany jest ze szczególną starannością dla trudno dostępnych miejsc, a w przypadku poważnych i głębokich zabrudzeń etapy czyszczenia powtarzają się do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.

Każde zlecenie traktujemy z takim samym profesjonalizmem, a najważniejszym jest dla Nas zadowolenie klienta.

czyszczenie tapicerki wrocław

Mobilne czyszczenie tapicerki Wrocław

Jako jedna z niewielu firm we Wrocławiu oferujemy mobilne czyszczenie tapicerki bezpośrednio w domu klienta albo w siedzibie jego firmy. Wszystkie nasze usługi wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu piorącego renomowanych producentów. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych i antyalergicznych środków czystości, dzięki czemu mają Państwo 100% pewność, że waszej tapicerce nie przydarzy się nic złego.

Pranie tapicerki od a do z

Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zleceń. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Dla nas pranie tapicerki Wrocław to nie tylko żmudna codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja, z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami.

Kompleksowe pranie tapicerki meblowej

Specjalizujemy się przede wszystkim w praniu i dokładnym czyszczeniu obić mebli tapicerowanych, które wymagają szczególnej ochrony. Kompleksowe pranie tapicerki meblowej to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które nie mogą poradzić sobie z dużymi plamami na tapicerce. Przed przystąpieniem do prania tapicerki meblowej dokonujemy gruntownego i dokładnego odkurzania wszystkich powierzchni mebli. W ten sposób pozbywamy się wszystkich ciał obcych, które mogły by uszkodzić tapicerkę podczas jej prania.

Skuteczne pranie tapicerki Wrocław w dobrej cenie

Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe doradztwo i miła obsługę. Dzięki nam mogą Państwo przywrócić pierwotny blask nawet bardzo zaplamionej tapicerce.

Pierzemy wykorzystując minimalną i jedynie niezbędną ilość wody, co zapewnia bezinwazyjne czyszczenie bez ryzyka uszkodzenia, zniekształcenia, sprania czy też zmiany struktury czyszczonej powierzchni. Każda powierzchnia jest traktowana przez Nas indywidualnie, więc odpowiednio dostosowujemy zakres stosowanych środków czyszczących do charakteru zabrudzenia. Stosowany przez Nas proces czyszczenia minimalizuje w ten sposób czas schnięcia do minimum.
Dodatkową korzyścią korzystania z Naszych usług jest bezpłatny dojazd na miejsce wykonywania usługi.

Adres 

ul. Krucza 53/3,
53-410 Wrocław


Kontakt 

tel. +48 661 800 909