best free web site builder

MOBILNE PRANIE DYWANÓW I WYKŁADZIN


PRANIE DYWANÓW


Profesjonalne czyszczenie dywanów Wrocław

Oferujemy Państwu profesjonalne pranie dywanów Wrocław przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i skutecznych środków piorących. Szczególną uwagę zwracamy na rodzaj włókna i zawsze staramy się dostosować odpowiedni proces prania.

Pranie wszystkich rodzajów dywanów

Jako jedna z niewielu firm we Wrocławiu oferujemy kompleksowe pranie wszystkim rodzajów włókien. Doskonale poradzimy sobie nie tylko z dywanami syntetycznymi i wełnianymi, ale również z dywanami jedwabnymi, które w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Jesteśmy w stanie wyczyścić do perfekcji nie tylko dywany tkane maszynowo, ale również dywany tkane ręcznie, które jak powszechnie wiadomo wymagają specjalnej opieki.

Swoje usługi świadczymy w domu klienta lub w siedzibie firmy zlecającej Nam usługi, co zapewnia możliwość bieżącego monitorowania procesu czyszczenia. W ten sposób zapewniamy komfort zlecenia usługi bez konieczności wychodzenia z domu czy też dowożenia dywanu, wykładziny lub innego zabrudzonego przedmiotu do określonego miejsca i konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nowoczesne technologie

Korzystamy z nowoczesnej technologii, dzięki czemu jesteśmy w stanie utrzymać porządek w Państwa domu lub biurze. Czyszczenie dywanu domowymi sposobami nie przynosi tak długotrwałych efektów, dlatego też warto skorzystać z naszej specjalistycznej pomocy. Wyczyszczony i pachnący dywan jest w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych pomieszczeń, dlatego też warto pamiętać o jego systematycznej pielęgnacji.

Pierzemy wykorzystując minimalną i jedynie niezbędną ilość wody, co zapewnia bezinwazyjne czyszczenie bez ryzyka uszkodzenia, zniekształcenia, sprania czy też zmiany struktury czyszczonej powierzchni. Każda powierzchnia jest traktowana przez Nas indywidualnie, więc odpowiednio dostosowujemy zakres stosowanych środków czyszczących do charakteru zabrudzenia. Stosowany przez Nas proces czyszczenia minimalizuje w ten sposób czas schnięcia do minimum.
Dodatkową korzyścią korzystania z Naszych usług jest bezpłatny dojazd na miejsce wykonywania usługi.


PRANIE I CZYSZCZENIE WYKŁADZIN


Dokładne pranie wykładzin Wrocław

Oprócz dywanów zajmujemy się także praniem wykładzin, które także potrzebują fachowej ręki. Cały czas staramy się podnosić naszą wiedzę i umiejętności na temat prania wykładzin, dzięki czemu z roku na rok możemy zaoferować Państwu usługi na coraz to wyższym poziomie. Wykonujemy kompleksowe czyszczenie wykładzin nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w dużych biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej, które mogą liczyć nawet kilkaset metrów kwadratowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dlatego też udało nam się zdobyć wielu zadowolonych klientów, którzy często do nas powracają, aby po raz kolejny skorzystać z kompleksowych usług.

Konkurencyjne ceny za czyszczenie wykładzin Wrocław

Ceny prania wykładzin uzależnione są przede wszystkim od stopnia zabrudzenia oraz ilości wykładziny, która przeznaczona jest do prania. Orientacyjne ceny za czyszczenie wykładzin Wrocław znajdą Państwo w zakładce "Cennik". Wszystkie oferowane przez nas usługi dopasowujemy zawsze do indywidualnych potrzeb Klientów. Stawiamy na elastyczność, dokładność, skuteczność i terminowość. Warto wspomnieć także o tym, że dbamy o środowisko naturalne i korzystamy wyłącznie z ekologicznych środków, które są bezpieczne dla środowiska i domowników.

Dla klientów indywidualnych:
Stosujemy środki o różnym zakresie działania – w zależności od charakteru i rodzaju zabrudzeń, głównie koncentrujących się na procesie rozpuszczania brudu. Zgodnie ze sposobem działania środków piorących ich kompozycja dobierana jest w zależności do rodzaju wykładziny i zabezpieczającej ją warstwy spodniej, w taki sposób, aby nie powodować jej przemoknięcia i zniszczenia.

Dla klientów biznesowych:
Oferta świadczonych usług zawsze wyceniana jest indywidualnie, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw i firm jesteśmy gotowi dokonać bezpłatnej prezentacji naszych umiejętności, sposobu działania środków czyszczących i sprzętu, jakim dysponujemy, aby przekonać o Naszej rzetelności i skuteczności.
Podejmiemy się czyszczenia wykładzin w biurach, przychodniach, gabinetach, szkołach i przedszkolach. Usuniemy szerokie spektrum trudnych plam: po jedzeniu, herbacie, kawie, tuszu czy nawet po gumie do życia.


Wycena usługi elastycznie dostosowana jest do stopnia zabrudzenia, charakteru plam i powierzchni przeznaczonej do czyszczenia – przy stałej współpracy zapewniany pakiet korzyści..

Pranie dywanów, wykładzin Wrocław

Adres 

ul. Krucza 53/3,
53-410 Wrocław


Kontakt 

tel. +48 661 800 909