best web site maker

PRANIE MEBLI
TAPICEROWANYCH

Profesjonalne czyszczenie mebli tapicerowanych

Pranie mebli tapicerowanych Wrocław to usługa, którą wykonujemy z należytą starannością. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Nasza działalność cieszy się uznaniem wśród klientów - posiadamy szerokie grono stałych klientów, co jest najlepszym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu. Dlaczego warto się na nas zdecydować?

Najnowocześniejszy sprzęt

Czyszczenie mebli tapicerowanych Wrocław odbywa się przy użyciu nowoczesnych urządzeń, które pochodzą od renomowanych producentów. Wysoka jakość sprzętu przekłada się na wysoki standard usług. Skutecznie wyeliminujemy nawet najcięższe zabrudzenia, których nie można byłoby pozbyć się samodzielnie.

Innowacyjne środki czyszczące

Pracujemy wyłącznie na renomowanych preparatach czyszczących, które spełniają rygorystyczne normy i standardy. Są to środki całkowicie bezpieczne dla otoczenia, więc czyszczenie przy ich użyciu nie jest szkodliwe ani dla ludzi, ani dla zwierząt. Warto dodać, że wykorzystywane przez nas produkty są również przyjazne alergikom. Posiadamy bogaty ekwipunek różnorodnych środków piorąco-czyszczących, więc pozbędziemy się nawet najcięższych do usunięcia plam (np. z czerwonego wina).

Specjalizujemy się także w pozbywaniu nieprzyjemnego zapachu z auta. Kompleksowe ozonowanie to doskonała propozycja przede wszystkim dla osób, które często palą papierosy w aucie i mają bardzo duży problem z nieprzyjemnym zapachem.

Bogate doświadczenie

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od 12 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy tysiące usług, a także zdobiliśmy bogate doświadczenie. To właśnie dzięki niemu udało nam się doskonale poznać wszystkie oczekiwania klientów. Na przestrzeni lat doskonaliliśmy nasze umiejętności, tak aby zapewnić Państwu najkorzystniejszą ofertę na rynku.

Szeroki zakres kwalifikacji

Osoby pracujące w naszym przedsiębiorstwie posiadają niezbędne kwalifikacje, co pozwala na fachowe świadczenie usług. Są to osoby kompetentne, które znają temat "od podszewki". Zatrudniamy wyłącznie osoby z energią do pracy, które każde powierzone zadanie wykonują rzetelnie i dokładnie. Są to również osoby odpowiedzialne, które z szacunkiem odnoszą się do mienia klientów. Warto również wspomnieć, że nasza załoga stale podnosi poziom swoich kompetencji, tak aby jeszcze lepiej dbać o zadowolenie klientów.

Bogata oferta

Nasza oferta jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy nie tylko pranie tapicerki meblowej, ale również mobilne pranie wykładzin i dywanów, czy też pranie tapicerki samochodowej. Dokładnie usuwamy wszelkie zabrudzenia, dzięki czemu czyszczone obiekty zyskują drugie życie. Są one odświeżone, a także przyjemnie pachnące.

Indywidualne podejście do klienta

Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcje naszych klientów. Staramy się spełnić nawet najbardziej nietypowe życzenia. Ponadto oferujemy bezpłatny dojazd pod wskazane miejsce (do 15 km od granicy Wrocławia). Dopasowujemy się do potrzeb naszych zleceniodawców.


Adres 

ul. Krucza 53/3,
53-410 Wrocław


Kontakt 

tel. +48 661 800 909